درباره ما

بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان !!

آیا تاکنون با مشکلاتی در زمینه زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی .نیمه صنعتی و صنعتی ، طراحی، تجهیز و احداث استخر سونا و جکوزی، عیب یابی، نصب، تعمیرات و تعویض فیلتر و قطعات مواجه شده اید؟

اغلب مردم بارها با چنین تجربه‌هایی در هنگام انتخاب، خرید و تعمیر برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و حتی در پروژه‌های کوچک و بزرگ ساختمانی روبه‌رو شده‌اند!!

گروه واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی فارس واتر با بهره گیری از پرسنل با تجربه و حرفه ای و امکانات قابل توجه به بهترین نحو ممکن آماده خدمات رسانی به مشتریان همیشگی شان می باشند.

کارشناسان فروش ما در ساعات اداری جهت مشاوره و راهنمایی جهت خرید و انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و راه اندازی و تجهیز استخر سونا و جکوزی و هرگونه سوال در رابطه با خرید از  فروشگاه اینترنتی آماده پاسخگویی به شما خریداران گرامی می باشند.

درباره فارس واتر

شرکت فارس واتر، با ارائه‌ی خدمات در حیطه‌های تصفیه آب، استخر و تجهیزات استخر است که برای اولین بار در سال 1392 شروع به کار کرد. این شرکت در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای آغاز دهه‌ی 90، شرکت فارس واتر، فعالیت خود را بر پخش انواع تصفیه آب خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که شرکت فارس واتر توانست خود را در زمره‌ی اولین شرکت های توریع کننده استخر فایبر گلاس قرار دهد که در زمینه‌ی خرید گروهی فعالیت می‌کنند. شرکت فارس واتر با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید. این شرکت تا کنون با بسیاری از ارگان های دولتی و دانشگاه های معتبر کشور همکاری داشته ایت و هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات شرکت فارس واتر مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

محصولات با کیفیت

ارائه با کیفیت ترین محصولات در زمینه تصفیه آب همراه با گارانتی های معتبر ، طراحی و اجرای پروژه های متعدد در زمینه استخر ، سونا ، جکوزی

رضایت مشتری

هدف و تلاش مجموعه فارس واتر ، رضایت حداکثری درصدی مشتریان عزیز می باشد و با توجه به نظرات مشتریان، خوشبختانه تا به حال در این زمینه موفق بوده است.

مشاوره رایگان

به منظور تهیه محصول و یا انجام پروژه هایی نظیر احداث استخر و جکوزی، می توانید جهت دریافت مشاوره، با پشتیبانی فروشگاه فارس واتر تماس بگیرید.

برند های موجود